Aquapark Ústí nad Orlicí
Rozlehlý aquapark s velkým množstvím vodních, ale i mimo vodních atrakcí nabízí letní koupaliště v Ústí nad Orlicí.

Plavecký pětadvacetimetrový bazén určený pro rekreační a kondiční plavání a osazený skokanskými bloky plynule přechází v rozlehlý relaxační bazén rozmanitého tvaru plného spousty masážních trysek. Nachází se zde také vodní hříbek a další vodní atrakce. Do relaxačního bazénu ústí klikatý tobogán a prudká skluzavka nesoucí název příznačný název „Kamikadze“.

Na této vodní ploše je zároveň možné provozovat čím dál tím více rozšířený Aquazorbing, kdy se uvnitř nafukovací koule s průměrem dva metry pohybujete tak, jak sami chcete a koule se v důsledku toho pohybuje po vodní hladině. Naprosto ojedinělou záležitostí je poté možnost půjčení si tzv. bumber boat, což je motorový člun pro děti od 3 do 9 let. Jeho obdobou je poté aquapaddler. Tato lodička však neobsahuje motor a dítě je tím pádem nuceno pohánět člun ručně, čímž zvyšuje svou fyzickou kondici.

V mezidobí mezi plaváním, koupáním a opalováním si se svými přáteli můžete zahrát velké množství kolektivních společenských her. Koupališťovou klasikou je plážový volejbal, který nechybí ani v Aquaparku Ústí nad Orlicí. Poněkud méně obvyklou zábavou je však vodní fotbal, který na speciálním nafukovacím ohraničeném hřišti nabízí spoustu zábavy nejen fotbalovým nadšencům. Pro nejmenší návštěvníky se zde nachází dětské hřiště vybavené houpačkami, prolézačkami, venkovními trampolínami a dalšími atrakcemi, které vašemu dítěti pomohou zpříjemnit zde strávený čas.

Otevírací doba: 

Po - Ne 09:00 - 20:00 hod

Poloha: 

ul. V Lukách
562 01 Ústí nad Orlicí

Mapa: 
Tel: 
465527898
Email: 
aquapark@tepvos.cz

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.