Koupaliště Choceň




Město Choceň nabízí na české poměry poměrně velké možnosti, jak aktivně využít svůj volný čas. Jednou z nich je v letních měsících návštěva koupaliště, které návštěvníkům nabízí na rozloze téměř dvou hektarů hned několik možností, jak se v teplých letních dnech osvěžit a zároveň udělat něco pro svoje tělo a fyzickou kondici.

I choceňské koupaliště má u nás nejrozšířenější strukturu – největší bazén o délce 50 metrů je určen primárně pro plavce. Dvojnásobná délka oproti nejčastějším pětadvaceti metrům tak vyhovuje zejména těm zdatnějším, kterým vyhovuje plavání na delší vzdálenosti. Díky svým rozměrům je však i v tomto bazénu prostor pro hry typu vodního póla nebo vodního líného tenisu.

Primárně pro vybití emocí a provozování různých druhů vodních aktivit a her slouží poté menší, pětadvacetimetrový bazén, do kterého zároveň ústí skluzavka. Nalézt zde můžeme i další obvyklé vodní atrakce.

Malým dětem je zpravidla nejvíce po chuti jim věnované brouzdaliště, kam je mohou doprovodit i jejich rodiče, kteří zde většinou posedávají po okraji dětského bazénu.

Z mimo vodních aktivit je na rozlehlé ploše téměř dvou hektarů možné provozovat díky k tomu určenému hřišti zejména plážový volejbal. Travnaté plochy, které obklopují bazény, zároveň vybízejí k opalování a díky své rozlehlosti vyhovují i stydlivějším návštěvníkům koupaliště.

Doplnit energii a pitný režim je možné v zde nacházejícím se stánku s občerstvením a přilehlé restauraci.

Poloha: 

U koupaliště 1396
Choceň

Mapa: 
Tel: 
465472477

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.