Koupaliště Polička
Krásné koupaliště nacházející se v klidném prostředí na okraji Poličky nabízí během letních měsíců svým návštěvníkům kromě samozřejmého osvěžení i široké možnosti zábavy jiného sportovního vyžití.

K dispozici je jeden bazén s obrovskou vodní plochou, ve kterém se mísí profesionální i rekreační plavci s relaxujícími seniory a dětmi hrajícími vodní hry. Bazén čtvercového tvaru o straně 50 metrů má betonové dno, jeho stěny jsou poté vydlážděny kamenem. Bazén je rozdělen do sektorů pro plavce a neplavce, o což se stará naklopené dno, které se z půlmetrové hloubky snižuje až na hloubku 1,8 metru.

Zvlášť pro ratolesti návštěvníků je poté vyhrazeno dětské brouzdaliště, které je v areálu koupaliště doplněno také dřevěnými houpačkami a pískovištěm, které dohromady zaručují pro vaše dítě velkou zábavu. Těm starším poté jistě přijde vhod hřiště na plážový volejbal.

Rozlehlé koupaliště obklopuje travnatá pláž vhodná k opalování, ale volný prostor se zde najde například i na provozování plážového fotbálku nebo badmintonu. V případě nepřestávajícího slunečního svitu můžete své deky rozložit ve stínu některé ze zdejších olší nebo bříz, které dohromady tvoří hezky vypadající stromořadí a navíc poskytují tolik vyhledávaný stín.

V areálu poličského letního koupaliště se nachází bistro nabízející rychlé občerstvení, díky kterému dokážete během parních dnů snadno zahnat hlad i žízeň.

Otevírací doba: 

KOUPALIŠTĚ od 16. června 2023

červen: od 12:00 hod. do 19:00 hod.
červenec a srpen: od 10:00 hod. do 20:00 hod.

Ceník: 

Děti do 3 let zdarma
Děti od 3 do 15 let 30,- Kč, po 17 hod. 20,- Kč
Dospělí 60,- Kč, po 17 hod. 35,- Kč

ZTP a ZTP/P děti 25,- Kč, po 17 hod. 15,- Kč
ZTP a ZTP/P dospělí 35,- Kč, po 17 hod. 20,- Kč
Průvodci ZTP/P 35,- Kč, po 17 hod. 20,- Kč

Poloha: 

Nádražní 775
572 01 Polička

Mapa: 
Fax: 
461725895

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.