Koupaliště Svitavy
Rozlehlý zábavní letní komplex ve Svitavech nabízí možnost plavání, provozování vodních aktivit, hraní sportů a opalování dětem i dospělým, přičemž každé skupině je věnována určitá část aquaparku.

Dospělým návštěvníkům více než dostatečně slouží padesátimetrový plavecký bazén, který se nachází hned vedle svého polovičního sourozence pro děti a neplavce. Z vodních atrakcí si můžete dopřát třímetrovou horolezeckou stěnu, šestnáctimetrovou vlnkovitou skluzavku a téměř sto metrů dlouhý tobogán.

Dětským návštěvníkům je plně k dispozici prostorné pískoviště, tabule na kreslení křídou a nafukovací bazének 6x8 metrů s lodičkami. Čas mohou vaše ratolesti vyplnit i na čtyřmetrové trampolíně či na dětské houpačce se skluzavkou.

Z mimo vodních sportovních aktivit je možné v tomto aquaparku provozovat plážový volejbal nebo například bumperball neboli čím dál tím více oblíbený bodyzorbing. Na své si přijdou i tenisoví fanoušci, kteří si mohou pronajmout kurty, které v areálu najdeme dva.

Na svitavském koupališti se po celém areálu šíří WiFi signál, díky kterému můžete být online i u vody. Nemusíte se bát ani možných front a dlouhého čekání na jídlo nebo pití, protože občerstvovací stánky s rozšířeným sortimentem se zde nacházejí hned dva.

Otevírací doba: 

10:00 - 19:00

Ceník: 

Děti do 6 let 15Kč
Ostatní 50Kč
ZTP/P 40Kč
Po 18:00 hod 25Kč
Po 18:00 hod děti do 6 let 10Kč

Poloha: 

Riegrova 9
568 02 Svitavy

Mapa: 
Tel: 
461533655

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.