Krytý plavecký bazén Chrudim
Krytý plavecký bazén v Chrudimi nabízí mimo širokou škálu nabízených plaveckých kurzů různých úrovní pod vedením profesionálních plaveckých instruktorů také veřejné plavání pro širokou veřejnost. Bazén je také jako jeden z mála v České republice přístupný i bezbariérově a proto je vhodný i pro handicapované klienty. Jednou ročně se zde koná Mistrovství České republiky v plavání tělesně postižených.

Kromě klasického plaveckého bazénu vyhřívaného na teplotu pohybující se stabilně kolem 30° Celsia mohou návštěvníci využít i několik základních atrakcí, mezi které od roku 2000 patří i vodní tobogán. Žlutá „roura“ měří 82 metrů a v průběhu jízdy se podíváte i ven mimo objekt plaveckého bazénu, abyste se na jeho konci opět vrátili dovnitř a sjeli do vyhřáté vody.

Samozřejmostí je přítomnost vířivky. Využít můžete v areálu chrudimského plaveckého bazénu také různé druhy masáží. Reflexní masáže chodidel, sportovní masáže nebo masáže pomáhající při blokádě páteře si můžete objednat u profesionálních masérů s dlouholetou praxí.

Vyhlášenými jsou i zdejší plavecké kurzy pro neplavce i zdokonalovací a kondiční kurzy pro plavce různých úrovní a věkových kategorií. Budoucí matky mohou v případě zájmu absolvovat vodní cvičení pro těhotné.

K zahnání hladu či žízně jistě bohatě poslouží zdejší kiosek se základním občerstvovacím sortimentem.

Otevírací doba: 

Po - Pá 06:00 - 21:00 hod
So, Ne 08:00 - 21:00 hod

Ceník: 
vstupné 60 min. dalších 15 min. časová amnestie
základní (15 - 62 let) 70 Kč 12 Kč 10 min.
zvýhodněné (děti do 15 let / ZTP / osoby nad 62 let) 55 Kč 6 Kč 10 min.
Poloha: 

ul. V Průhonech
Chrudim

Mapa: 
Tel: 
469669260

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.