Plavecký areál Pardubice
Pardubický plavecký bazén je součástí velkého sportovního komplexu Aquacentrum Pardubice, ve kterém kromě bazénu a aquaparku naleznete i wellness, fitness a další služby.

K roku 2014 jeden z nejmodernějších plaveckých bazénů v České republice nabízí široké možnosti plaveckého vyžití pro sportovce i rekreační plavce, kteří plavání berou primárně jako svůj koníček. Plavecký bazén je osazen nášlapnými bloky. V blízkosti bazénu se nachází „mokré bistro“, ve kterém můžete po celou dobu provozních hodin bazénu doplnit energii. Teplota plaveckého bazénu je vyhřívaná na 27° C.

V propojeném objektu se nachází i aquapark, jehož bazény jsou vyhřívaný na teplotu kolem 30° C. Na rozdíl od plaveckého bazénu je určený zejména pro vodní hrátky dětí i dospělých. Aquapark v Pardubicích je vybaven nejoblíbenějšími atrakcemi, jako je divoká řeka, umělé vlnobití či 34 metrů dlouhá skluzavka se třemi dráhami. Požitkářům zase zajisté udělá radost více jako 100 metrů dlouhý tobogán nesoucí příhodný název „Megaslide“, při jehož sjíždění se podíváte i do venkovní části celého komplexu. S bazénem je propojen i rekreační bazén, do kterého se můžete mimo jiné dopravit i za využití připravených člunů. Masážní trysky, vodní chrliče, či umělý vodopád. To vše je zde k dispozici.

Propracované dětské brouzdaliště s delfínem a vodním ježkem nabízí moderní prostředí pro ty nejmenší z nás. V dětské sekci nechybí ani příslušná skluzavka a interaktivní vodní ucpávačka.

Naopak starším a unavenějším návštěvníkům přijdou zajisté vhod masážní vířivky. Naprostou raritou je poté skokanský bazén s horolezeckou stěnou. K opatrnosti na této stěně vás motivuje fakt, že v případě jediného přehmatu padáte do vody.

Otevírací doba: 

sluneční pláž: 09:30 - 19:30
50m bazén: 09:30 - 19:15 PŘÍSTUP POUZE Z PLÁŽE

Ceník: 

dospělí 60Kč
sleva - ostatní 45Kč
děti do 120cm zdarma

Poloha: 

Jiráskova 2664
530 02 Pardubice

Mapa: 
Tel: 
464646711
Email: 
pappce@pappce.cz
Fax: 
464646746

Odkaz na web koupaliště není funkční.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.