Plavecký bazén Polička
V Poličce se mimo výhradně letního koupaliště nachází také plavecký krytý bazén, který je svým návštěvníkům a lidem, pro které je plavání koníčkem i prostředkem udržování fyzické kondice, přístupný celoročně.

K dispozici je pro všechny plavce i neplavce plavecký bazén o klasické bazénové délce 25 metrů. Na šířku poté obří „vana“ měří 10 metrů, které jsou rozděleny do čtyř závodních drah. Proměnlivé dno se svažuje od jednoho břehu až k tomu druhému, kde je v případě plného napuštění hloubka až 3,90 metru. Tato strana bazénu je vhodná pro vodní akrobacii, do které se můžete pustit ze zde přítomných skokanských bloků a jednoho třímetrového skokanského můstku.

V poličském bazénu probíhají pravidelně kurzy plavání a zdokonalovací kurzy pro různé věkové kategorie tak, aby byli spokojení všichni návštěvníci.

Kromě plavání si můžete v areálu zpříjemnit svůj volný čas a „dát si do těla“ v sousedním fitcentru nebo využít služeb profesionálních masérů. Pokud by se vám zachtělo nového účesu, připraveno je zde i kadeřnictví.

Otevírací doba: 

06:00 - 20:00 hod
UZAVŘEN plavecký bazen a sauna od 11.7

Ceník: 

dospělí 40,- Kč
děti do 15 let 20,- Kč
do 3 let zdarma

Poloha: 

Nádražní 775
572 01 Polička

Mapa: 
Tel: 
737867342 461725631
Email: 
info@ic.policka.org

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odkazy

Tunisko

Tunisko, idealni misto pro vasi dovolenou.